No images found.

Kalendář událostí

Flat View
Roční
Měsíční pohled
Měsíční
Weekly View
Týdenní
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat
Zahradní slavnosti
sobota, 5. září 2020

DNZ Bystré vás zve na Zahradní slavnosti, které se uskutečí v zámeckém parku. V bohatém programu vystoupí ZUŠ Bystré, Rytmická skupina DNZ Bystré. Letošní ročník nese název Indiánské léto. Návštěvníky čekají nejen vyjížďky na koních a lukostřelba, ale také soutěž o nejhezčí indiánskou čelenku a hod lasem. Hospodyňky, které se pochlubí domácimi "indiánky" obdrží sladkou odměnu. Součástí programu jsou soutěže pro děti, voříškiáda, ukázka lamaterapie, cannis terapie, hrátky v pěně, bleší trh a mnohé další. Účast přislíbil také HZS Pardubického kraje a SDH Bystré.

Na večerním koncertu zahrají skupiny Alband a RockFaktor. V jednání jsou i koncerty dalších hudebních formací. Občerstvení zajištěno, vstupné na odpolední program je dobrovolné, na večerní koncert je 80 Kč.

Zahradni slavnosti 2020 pozvanka

 

ZRUŠENO

Domov na zámku Bystré s politováním oznamuje, že z důvodu narůstajícího nebezpečí nákazy Covid-19 ruší letošní Zahradní slavnosti.

Organizační tým dospěl k tomuto rozhodnutí po zralé úvaze, přestože do přípravy slavností již vložil značnou energii. Zahradní slavnosti domova patřily vždy mezi nejvýznamnější společenskou a kulturní událost připravovanou vždy s ročním předstihem. Je nám velmi líto, že již připravenou slavnost rušíme, ale s obavami hledíme na narůstající počty nemocných.

Jsme organizace zajišťující sociální služby pro lidi s handicapem, máme za povinnost chránit tyto klienty a zaměstnance, kteří o ně pečují. Na hladkém průběhu slavností se ze 100 procent podílejí právě zaměstnanci domova a jejich rodinní příslušníci, nebezpečí plynoucí z možné nákazy, či „jen“ odchodu do karantény by natolik ochromilo chod organizace, že bychom nemohli zajistit poskytování sociálních služeb. Toto riziko nejsme ochotni podstoupit. 

Děkujeme za pochopení.Logo hrad Svojanovgeofun

 

ksm

sjezdovky

ski-bystre

csks