Město Bystré
 • BESEDA 30. 3. 2017

  Městská knihovna Bystré Vás srdečně zve na další z besed, tentokrát na téma Tajemné stezky: od Pardubic k Českomoravskému pomezí, s autorem stejnojmenné knihy Janem Řeháčkem.
 • UKLIĎME si svoje město + svoz odpadu

  Ukliďme si svoje město Bystré - Hamry. SDH Bystré pořádá, v rámci projektu Ukliďme Česko, svoz železného odpadu a el. odpadu . Sběr bude od 13,00 hod. Připravte prosím zmíněný odpad před vaše domy až v den svozu.
 • Reflexní prvky

  V Informačním centru prodáváme reflexní prvky s nápisem Město Bystré (pásky, přívěsky, samolepky), kterými musí být v souladu s novelou silničního zákona označeni chodci pohybující se za snížené viditelnosti mimo obec… Ceny od 5,-
 • Naučné stezky

  Informační centrum připravilo NEJEN pro turisty dva okruhy bysterské naučné stezky. Jedná se o Malý a Velký okruh propojující nejvýznamnější historické objekty s významnými krajinnými prvky města a prostřednictvím cedulí dávají možnost dozvědět se o daném objektu zajímavé informace. Mapky k okruhům...
 • Nové pohlednice

  V Informačním centrum lze zakoupit nové pohlednice Bystrého Cena: 6,-Kč

Modularita

Nahoře je vidět, jak může být menu rozrostlé, a všude kolem, kde všude může být něco zobrazeno. V jádru platí, že pokud není levý bok, je toto roztažené až do levého kraje a na pravo obdobně.

dfgdfgdfgdfg 45774 gfhfg
sadasdasdasd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur tempus ante vel tincidunt ornare. Integer at ultrices ante, sit amet viverra elit. Integer sapien libero, efficitur convallis venenatis mattis, efficitur in velit. Aliquam ut tellus quis elit pretium interdum at ac neque. Cras lectus libero, commodo at leo quis, faucibus convallis erat. Praesent in tincidunt massa, eget vehicula arcu. Cras rhoncus ligula ac volutpat rutrum. Proin rhoncus purus eu tristique tincidunt. Donec et pharetra justo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Praesent dapibus venenatis eros, ut mollis ante iaculis semper.

 

dsfsdfsdfsdfsdf

 

VytisknoutE-mail

Video o Bystrém

Počasí

Javascript error before this line
>