Město Bystré
 • Hasičská pouť

  SDH Bystré všechny srdečně zve na hasičskou pouť konanou 25. srpna 2018 v Bystrém. Podrobný program viz. příloha.
 • Den otevřených dveří Mateřské školy Kvítek

  Město Bystré a Mateřská škola Kvítek zvou na den otevřených dveří, který se uskuteční 30. srpna 2018 od 14. do 17. hodin ve zrekonstruované mateřské škole. Další informace jsou uvedeny v příloze.
 • Zahradní slavnosti

  ZUŠ Bystré a DNZ Bystré Vás zve na oslavy výtvarně tanečního projektu "Šachy" v rámci Zahradních slavností konaných 1. září 2018. Slavnosti budou zahájeny ve 13 hod. v zámeckém parku tanečním představením Šachy, které letos slaví už 10 let. Dále se můžete těšit na vystoupení Rytmické skupiny DNZ Bys...
 • Uzavření městského úřadu

  Dne 16.8. bude z důvodu přerušení dodávky el. energie uzavřen městský úřad.
 • Hlášení městského rozhlasu - 7.8.2018 (Zákaz odběru povrchových vod)

  1. Oznamujeme všem občanům, že Městský úřad Polička vydal veřejnou vyhlášku – opatření při nedostatku vody, zákaz odběru povrchových vod z vodních toků a vodních nádrží na zalévání, mytí aut, napouštění bazénů atp. Toto nařízení platí i pro město Bystré, Hamry a pro celé správní území ORP Polič...

Modularita

Nahoře je vidět, jak může být menu rozrostlé, a všude kolem, kde všude může být něco zobrazeno. V jádru platí, že pokud není levý bok, je toto roztažené až do levého kraje a na pravo obdobně.

dfgdfgdfgdfg 45774 gfhfg
sadasdasdasd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur tempus ante vel tincidunt ornare. Integer at ultrices ante, sit amet viverra elit. Integer sapien libero, efficitur convallis venenatis mattis, efficitur in velit. Aliquam ut tellus quis elit pretium interdum at ac neque. Cras lectus libero, commodo at leo quis, faucibus convallis erat. Praesent in tincidunt massa, eget vehicula arcu. Cras rhoncus ligula ac volutpat rutrum. Proin rhoncus purus eu tristique tincidunt. Donec et pharetra justo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Praesent dapibus venenatis eros, ut mollis ante iaculis semper.

 

dsfsdfsdfsdfsdf

 

Vytisknout E-mail

Video o Bystrém

>